Lotnisko Rzeszów JasionkaDla pilotów

Aktualna pogoda:
Rzeszów - Jasionka
Agencja Fotograficzna Fotonews
Aktualny METAR/TAF:
EPRZ

Lotnisko Rzeszów Jasionka - Polityka

Polityka prywatności

Korzystanie z serwisu www.jasionka.net

Czytając, przeglądając czy używając treści z serwisu lotniczego JASIONKA.NET lub zapisując się do subskrypcji akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie http://www.jasionka.net/Polityka,p1

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób portal lotniczy JASIONKA.NET obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu lotniczego JASIONKA.NET oraz nie dopisywać się do listy mailingowej.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z portalu JASIONKA.NET możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Wykorzystywanie materiałów

Wykorzystywanie artykułów oraz zdjęć na innych stronach(za wyj. strony lotnictwo.net.pl) jest zabronione. Takie działania będą podlegały odpowiednim konsekwencjom.


Subskrypcja

Zaprenumerowanie bezpłatnego mailingu wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi powiadomienie.


Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskam dzięki działalności związanej z portalem JASIONKA.NET. Pod tym określeniem rozumiem informacje odnoszące się bezpośrednio do portalu lotniczego JASIONKA.NET (np. zmiany, nowe artykuły, zdjęcia, promocje).

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach JASIONKA.NET.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Portal lotniczy JASIONKA.NET jest tworzony żeby dzielić się informacjami z dziedziny lotniczej.

Reklamy

Wyświetlamy pochodzące z zewnętrznych serwisów reklamy, aby utrzymać naszą stronę. Niektórzy z tych reklamodawców mogą używać takich technologii jak pliki cookie, czy sygnalizatory WWW, co w momencie wyświetlania ich reklam na naszej stronie spowoduje przesłanie reklamodawcom informacji zawierających Twój adres IP, dostawcę Internetu, typ przeglądarki, z której korzystasz i w niektórych przypadkach informację o zainstalowaniu dodatku Flash. Na ogół jest to używane do wyświetlania użytkownikom reklam z ich okolicy lub dobierania reklam na podstawie stron, które odwiedzili. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj - w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat.

Rezerwacja biletów lotniczych do Frankfurtu

Najbliższe przyloty

Rozkad niedostpny