Lotnisko Rzeszów Jasionka
Z Rzeszowa polecimy do Hiszpanii
Dodano: 24-12-2010 15:00 / Wyświetlono: 4765 razy

23 grudnia w Porcie Lotniczym Rzeszów Jasionka odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiciele lotniska poinformowali o uruchomieniu nowego połączenia lotniczego linii lotniczych Ryanair. Już od 23 marca 2011 roku polecimy z Rzeszowa do Girony(ok. godzina jazdy autobusem do centrum Barcelony) położonej w północno-wschodniej części Hiszpanii.

Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz w niedziele. Przylot samolotu do Rzeszowa planowany jest na godz. 20.30, natomiast odlot o 20.55. Lot będzie trwał 2 godziny i 50 minut. Bilety na pierwsze rejsy w obie strony można zakupić już od 232 złotych.

Jest to obecnie siódme połączenie Ryanaira z rzeszowskiego lotniska. W tej chwili z Rzeszowa można polecieć Ryanairem do: Londynu(Stansted i Luton), Dublina, Birmingham, Bristolu, Liverpoolu oraz East Midlands. Ponadto z Rzeszowa obsługiwane są połączenia linii lotniczych LOT do Warszawy i Nowego Jorku(od czerwca do września), Lufthansy do Frankfurtu oraz linii JetAir do Gdańska(od czerwca do sierpnia).

Autor: Maciej Goclon

Strona głównaLinkiGaleriaReklamaPolitykaKontaktSubskrypcjaMapa strony

Copyright © Jasionka.net © 2007-2011