Lotnisko Rzeszów Jasionka
Lufthansa wita Rzeszów!
Dodano: 27-04-2009 12:09 / Wyświetlono: 4893 razy

27 kwietnia odbyła się uroczysta inauguracja połączenia niemieckich linii lotniczych Lufthansa z Rzeszowa do Frankfurtu. W oficjalnej inauguracji wzięli udział przedstawiciele władz województwa, Polskich Portów Lotniczych oraz linii Lufthansa.

Samolot Bombardier Canadair Regional Jet CRJ-700 będzie latał do Frankfurtu 5 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Może zabrać na pokład 70 pasażerów.

Uruchomienie połączenia z Rzeszowa do Frankfurtu było jednym z najważniejszych przedsięwzięć linii lotniczych Lufthansa w lecie 2009 roku. Lotnisko we Frankfurcie umożliwia loty do 200 miast w 79 krajach na całym świecie. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka jest 7 lotniskiem w Polsce, do którego operuje linia Lufthansa.

Linia Lufthansa oferuje atrakcyjne ceny biletów z Rzeszowa. Bilet w obie strony kosztuje 399 złotych z wszystkimi opłatami. Niemiecki przewoźnik będzie konkurencją dla Polskich Linii Lotniczych LOT, bowiem lot do Nowego Jorku z przesiadką we Frankfurcie kosztuje zaledwie 1799zł z wszystkimi opłatami.

W chwili obecnej Lufthansa wykonuje z Polski 213 lotów tygodniowo. Pasażerowie będą mogli skorzystać z programów lojalnościowych Miles&More oraz PartnerPlusBenefit.

Autor:

Strona głównaLinkiGaleriaReklamaPolitykaKontaktSubskrypcjaMapa strony

Copyright © Jasionka.net © 2007-2011